KONST / Litografier / Färglitografi 13978173
nr 1397 8173
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 131/180. Oramat löst blad, 61x45 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:26:52
17/5 17:09:01
17/5 18:16:41
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist